Naxçıvan MR üzrə valideynlərini itirmiş və ya valideyn himayəsindən məhrum olmuş uşaqlar haqqında MƏLUMAT

ÇapE-poçt

Naxçıvan Muxtar Respublikası üzrə valideynlərini itirmiş və

valideyn himayəsindən məhrum olmuş uşaqlar haqqında

M Ə L U M A T

 

S/№

Soyadı, adı, atasının adı

Təvəllüdü

Yaşadığı ünvan və telefon

Valideynlərini itirmişdir və valideyn himayəsindən məhrumdur

Qəyyum və himayədar

Təhsil aldığı müəssisə

Himayə və qəyyumluğa verildiyi rəyin nömrəsi və tarixi

Sağlamlıq vəziyyəti

1.

Hüseynli Elgün İsmayıl oğlu

05.07.1999

Ordubad şəhər

Q.Babayev küçəsi ev 2

547-17-46

Hər iki valideyni vəfat edib

Bacı-Hüseynli Dilarəm İsmayıl qızı

Bakı Dövlət Koperagiya Texnikomu

III kurs

Qərar № 06

05.02.2014

sağlam

2.

Əliyeva İlkanə Əli qızı

09.01.1998

Naxçıvan şəhəri Ə.Əliyev küçəsi bina 41 ev 1

545-88-10

Ana vəfat edib, ata himayəsindən məhrum

Nənə-Əliyeva Mətanət İslam qızı

Naxçıvan Dövlət Universiteti

IVkurs.

 

Sər. № 219s

20.10.2005

sağlam

3.

Musayeva Aysun Namiq qızı

28.12.2000

Naxçıvan şəhəri, N.Naxçıvani döngə 3 ev 16 A

545-88-93

050-437-06-05

Ana vəfat edib, ata himayəsindən məhrum

Nənə-Musayeva Xurşud Muxtar qızı

Naxçıvan Tibb Kolleci

II kurs

Sər. № 22s

24.01.2006

sağlam

4.

Musayev Ramiq Namiq oğlu

27.04.2002

Naxçıvan şəhəri

545-88-93

545-96-29

050-437-06-05

Ana vəfat edib, ata himayəsindən məhrum

Nənə-Musayeva Xurşud Muxtar qızı

“Naxçıvan” Universiteti

I kurs

Sər. № 22s

24.01.2006

sağlam

5.

Quluzadə Murad Cəlal oğlu

12.03.2001

Naxçıvan şəhəri

H.Vəzirov küçəsi

ev 5

545-99-41

050-633-14-24

Ana vəfat edib, ata himayəsindən məhrum

Nənə-İsmayılova Aidə Şulan qızı

Naxçıvan Dövlət Universiteti

II kurs.

 

 

Sər. № 213s

06.09.2006

sağlam

6.

Quluzadə Abbas Cəlal oğlu

22.04.2005

Naxçıvan şəhəri

H.Vəzirov küçəsi

ev 5

545-99-41

050-633-14-24

Ana vəfat edib, ata himayəsindən məhrum

Nənə-İsmayılova Aidə Şulan qızı

Naxçıvan şəhər 2 №-li tam orta məktəb

IX sinif

Sər. № 213s

06.09.2006

sağlam

7.

Əliyeva Şəlalə Əli qızı

20.07.2006

Naxçıvan şəhəri Əlincə məhəlləsi bina 9 ev 2

545-52-13

Ana vəfat edib, ata himayəsindən məhrum

Baba-Babayev Şahı Firudin oğlu

Heydər Əliyev adına tam orta məktəb

VIII sinif

Sər. № 33s

04.03.2008

sağlam

8.

Tahirov Qurban Bayram oğlu

04.08.1999

Naxçıvan şəhəri N.Naxçıvani küçəsi döngə 4 ev15

545-60-09

050-737-17-80

Hər iki valideyni vəfat edib

Qardaş-Tahirov Tural Bayram oğlu

Bakı Ali Hərbi Akademya

III kurs

Sər. № 202s

03.10.2008

sağlam

9.

Ağayev Hicran Əbülfəz oğlu

01.03.2009

Naxçıvan şəhəri H.Aslanov küçəsi döngə 2 ev 10

545-92-52

051-913-58-83

Ana vəfat edib, ata himayəsindən məhrum

Nənə-Əliyeva Nailə İsgəndər qızı

Naxçıvan şəhər 14 №-li tam orta məktəb

V sinif

Sər. № 87s

23.04.2009

sağlam

10.

Qasımlı Rəşad Yasər oğlu

20.07.2007

Naxçıvan şəhəri

Ana vəfat edib, ata himayəsindən məhrum

Dayı-Qasımov Pavel Xatirət oğlu

Naxçıvan şəhər 14 №-li tam orta məktəb

VII sinif

Sər. № 86s

15.04.2010

sağlam

11.

Həşimli Fəridə Aftandil qızı

15.11.1999

Sumqayıt şəhəri M.Müşviq küçəsi bina 8 ev 2

070-355-36-86

Hər iki valideyni vəfat edib

Bacı-Həşimli Tutu Aftandil qızı

Bakı Dövlət Universiteti

IV kurs

Sər. № 03s

30.09.2009

 

sağlam

12.

Cəfərov Bayraməli Fərhad oğlu

 

03.07.2003

Şərur rayon Yengicə kəndi

050-736-68-02

Hər iki valideyni vəfat edib

Əmi-Cəfərov Həsən Bayraməli oğlu

Şərur rayon Yengicə kənd tam orta məktəbi

XI sinif

Qərar № 06

27.08.2010

sağlam

13.

Rüstəmova Nailə Abbas qızı

06.08.2003

Naxçıvan şəhəri Tumbul İ.D

544-30-30

Ana vəfat edib, ata himayəsindən məhrumdur

Nənə- Məmmədova Nahidə Ələkbər qızı

Naxçıvan şəhər 13 №-li tam orta məktəb

XI sinif

Sər. №-130

15.12.2003

sağlam

14.

Bayramova Nur Nicat qızı

01.07.2007

Naxçıvan şəhər Əcəmi məhəlləsi bina 10 mənzil 46

544-24-02

051-807-79-39

Ana vəfat edib, ata himayəsindən məhrum

Baba-Bayramov Hidayət Əbülfəz oğlu

Naxçıvan şəhər 12 №-li tam orta məktəb

VII sinif

Qərar № 04 14.10.2014

sağlam

15.

Əkbərli Fariz Fikrət oğlu

15.06.1998

Culfa rayon Bənəniyar kəndi

546-48-90

050-613-72-34

Hər iki valideyni vəfat edib

Dayı-Məmmədov Ceyhun Məşur oğlu

Naxçıvan Tibb Kolleci

III kurs

Sər. № 110s

03.12.2009

sağlam

16.

Şəfiyeva Nigar Nəriman qızı

27.01.2002

Kəngərli rayon Qarabağlar kəndi

548-15-08

055-691-66-01

Hər iki valideyni vəfat edib

Nənə-Şəfiyeva Nubar Nəsrullah qızı

Bakı Dövlət Universiteti

II kurs

Qərar

17.01.2006

sağlam

17.

Şəfiyeva Nuray Nəriman qızı

28.09.2003

Kəngərli rayon Qarabağlar kəndi

548-15-08

055-691-66-01

Hər iki valideyni vəfat edib

Nənə-Şəfiyeva Nubar Nəsrullah qızı

Kəngərli rayon Qarabağlar kənd 2 №-li tam orta məktəb

XI sinif

Qərar

17.01.2006

sağlam

18.

Babasoy Sevinc Fərrux qızı

05.10.2008

Culfa rayon Yaycı kəndi

070-822-95-23

Ana vəfat edib, ata himayəsindən məhrum

Nənə-Babayeva Elmira Əbülfəz qızı

Culfa rayon Yaycı kənd 2 №-li tam orta məktəb

VI sinif

Sər. № 20

20.05.2014

sağlam

19.

Sadiqova Əminə Samiq qızı

31.08.1998

Kəngərli rayon Şahtaxtı kəndi

548-32-07

051-821-60-47

Hər iki valideyni vəfat edib

Nənə-Seyidova Sona Hüseyn qızı

Naxçıvan Müəllimlər İnstitutu

V kurs

Qərar

07.11.2006

sağlam

20.

Qədimov Heydər Elbəyi oğlu

25.10.1998

Sədərək rayon Qaraağac kəndi

549-08-29

051-949-33-90

Hər iki valideyni vəfat edib

Qardaş-Qədimov Elbəyi Heydər oğlu

Azərbaycan Dövlət Bədən Tərbiyəsi və İdman Akademyası

II kurs

Akt

24.10.2002

sağlam

21.

Qasımova Arzu İbrahim qızı

26.01.1998

Şərur rayon Məmmədsabir kəndi

542-35-32

Hər iki valideyni vəfat edib

Bibi-Hüseynova Xədicə İsmayıl qızı

Naxçıvan Tibb Kolleci

II kurs

Qərar

05.12.2014

sağlam

22.

Seyidov Miryusif Mirhüseyn oğlu

01.05.1998

Naxçıvan şəhəri Nizami küçəsi bina 46 ev 35

545-04-61

Hər iki valideyni vəfat edib

Bibi-Seyidova Telli Miryusif qızı

Türkiyə Respublikası Qafqaz Universiteti

IV kurs

Sər. № 13s

23.02.2010

sağlam

23.

Seyidova Rəhimə Mirhüseyn qızı

01.06.1999

Naxçıvan şəhəri Nizami küçəsi bina 46 ev 35

545-04-61

051-878-47-51

Hər iki valideyni vəfat edib

Bibi-Seyidova Telli Miryusif qızı

Naxçıvan Dövlət Universiteti

IV  kurs

Sər. № 13s

23.02.2010

sağlam

24.

Seyidli Mirkamil Azad oğlu

03.09.1996

Naxçıvan şəhəri Firdovsi küçəsi ev 47a

545-79-65

070-371-31-71

Hər iki valideyni vəfat edib

Xala-Məhərrəmova Kəmalə Adil qızı

Türkiyə Respublikası Sakarya Universiteti

IV krus

Sər. № 38s

25.02.2011

sağlam

25.

Həsənov Əli Vüqar oğlu

11.08.2006

Şərur rayon Alışar kəndi

050-460-80-57

Ata vəfat edib, ana himayəsindən məhrum

Nənə-Hüseynəliyeva Cəmilə Mehrac qızı

Bakı şəhər Xəzər rayon 37 №-li tam orta məktəb

VIII sinif

Qərar. № 1

28.02.2011

sağlam

 

26.

Məmmədova Mehriban İsmayıl qızı

31.12.1999

Babək rayon Nehrəm kəndi

541-56-31

Hər iki valideyni vəfat edib

Baba-Həsənov Orucəli Allahqulu oğlu

Naxçıvan Müəllimlər İnstitutu

III kurs

Sər. № 16 s

08.04.2011

sağlam

27.

Qurbanova Alsu Aloş qızı

08.04.2005

Naxçıvan şəhəri Babək məhəlləsi bina 1 ev 8

545-58-31

Hər iki valideyni vəfat edib

Bibi-Qurbanova Nəzakət Əjdər qızı

Heydər Əliyev adına tam orta məktəb

IX sinif

Sər. № 78s

11.04.2011

sağlam

28.

Səfərov Mirhadi Xəqani oğlu

22.07.2000

Şərur rayon Məmmədsabir kəndi

060-360-55-57

Hər iki valideyni vəfat edib

Qardaş-Səfərov Vüqar Xəqani oğlu

Naxçıvan Dövlət Universiteti

III kurs

Sər. № 82s

14.04.2011

sağlam

29.

Hüseynova Bənövşə Cabbar qızı

09.01.1999

Naxçıvan şəhəri Babək məhəlləsi bina 19 ev11

070-789-82-86

Hər iki valideyni vəfat edib

Xala-Səfərova Xatirə Abdulla qızı

Naxçıvan Dövlət Universiteti

IV kurs

Sər. № 321s

05.12.2011

sağlam

30.

Məmmədova İlahə Əmir qızı

16.05.2002

Babək rayon Didivar kəndi

541-92-32

050-375-04-58

Hər iki valideyni vəfat edib

Əmi-Məmmədov Əli Əyyub oğlu

Naxçıvan Dövlət Universiteti

I kurs

Sər. № 04s

30.01.2012

sağlam

 

31.

Qasımzadə Ümid Müslüm oğlu

16.01.1999

Şərur rayon Məmmədsabir kəndi

050-209-00-79

Hər iki valideyni vəfat edib

Bibioğlu-Quliyev Kamil Musa oğlu

Bakı Ali Hərbi Akademya

IV kurs

Qərar № 05

27.07.2012

sağlam

32.

Hacıyeva Əfsanə Kamil qızı

01.09.2004

Babək rayon Zeynəddin kəndi

050-859-80-80

Hər iki valideyni vəfat edib

Əmi-Hacıyev Rəşadət Cəbrayıl oğlu

Babək rayon Zeynəddin kənd tam orta məktəbi

IX sinfi bitirib məktəbdən çıxıb

Sər. № 52s

15.10.2012

sağlam

33.

Hacıyev Əli Kamil oğlu

18.01.2007

Babək rayon Zeynəddin kəndi

050-437-79-55

Hər iki valideyni vəfat edib

Əmi-Hacıyev Rəşadət Cəbrayıl oğlu

Babək rayon Zeynəddin kənd tam orta məktəbi

VII sinif

Sər. № 52s

15.10.2012

sağlam

34.

Həsənova Nurcan Hüseyn qızı

15.09.2002

Şərur rayon Püsyan kəndi

542-89-00

Ata vəfat edib, ana himayəsindən məhrum

Nənə-Tağıyeva Esmira Nağı qızı

Şərur rayon Püsyan kənd tam orta məktəbi

XI sinfi bitirib

Qərar № 01 09.02.2010

 

sağlam

35.

Məmmədova Kəmalə Elnur qızı

03.05.2002

Naxçıvan şəhəri Babək məhəlləsi bina 20 mənzil 45

545-70-03

Hər iki valideyni vəfat edib

Nənə-Abdullayeva Rəfiqə Hüseyn qızı

Naxçıvan şəhər 9 №-li

tam orta məktəb

IX sinif

Sər. № 66s

13.03.2013

sağlam

36.

Əliyev Onur Elmar oğlu

27.07.2005

Şərur rayon Kürçülü kəndi

051-848-53-81

Hər iki valideyni vəfat edib

Baba-Qəribov Əkrəm Hüseyn oğlu

Şərur rayon Kürçülü kənd tam orta məktəbi

IX sinif

Qərar № 03

20.06.2013

sağlam

37.

Əliyeva Öznur Elman qızı

03.01.2008

Şərur rayon Kürçülü kəndi

051-848-53-81

Hər iki valideyni vəfat edib

Baba-Qəribov Əkrəm Hüseyn oğlu

Şərur rayon Kürçülü kənd tam orta məktəbi

VI sinif

Qərar № 03

20.06.2013

sağlam

38.

Əliyeva Sevnur Elman qızı

03.01.2008

Şərur rayon Kürçülü kəndi

051-848-53-81

Hər iki valideyni vəfat edib

Baba-Qəribov Əkrəm Hüseyn oğlu

Şərur rayon Kürçülü kənd tam orta məktəbi

VI sinif

Qərar № 03

20.06.2013

sağlam

39.

Nəcəfov Hüseyn Etibar oğlu

20.08.1997

Naxçıvan şəhəri Y.Məmmədəliyev küç, ev 31

Hər iki valideyni vəfat edib

Əmi-Həsənov Həsən Hüseyn oğlu

“Naxçıvan” Universiteti

III kurs

Sər. № 261s

27.09.2013

sağlam

40.

Səfərova Zəhra Həsən qızı

26.06.2002

Naxçıvan şəhər Ə.Qəmküsar küçəsi  ev 37

050-514-67-16

Hər iki valideyni vəfat edib

Əmi-Səfərov İsrafil Mehdi oğlu

Odlar Yurdu Universiteti I kurs

Qərar № 04

04.12.2015

sağlam

41.

Musayev Ayxan Vüsal oğlu

28.03.2010

Şərur rayon Məmmədsabir kəndi

051-944-72-76

Ana vəfat edib, ata himayəsindən məhrum

Baba-Məmmədov Zakir Əli oğlu

M.Sabir kənd tam orta məktəbi

IV sinif

Qərar № 06

10.12.2015

sağlam

 

42.

Ələkbərov Zülal Mahir oğlu

29.03.2012

Şərur rayon Danyeri kəndi.

542-01-96

051-848-54-37

Valideyn himayəsindən məhrum

Nənə- İbrahimova Səmayə İbrahim qızı

Danyeri kənd tam orta məktəbi

II sinif

Qərar № 05

25.08.2015

sağlam

43.

Məmmədli Füzuli Nizami oğlu

14.05.2009

Şərur rayon

Ələkli kəndi

Ata vəfat edib, ana himayəsindən məhrum

Baba -Məmmədov Faiq Əli o

Ələkli kənd tam orta məktəbi

IV sinif

Qərar № 01

29.02.2016

sağlam

44.

Məmmədli Ərxan Nizami oğlu

25.11.2011

Şərur rayon

Ələkli kəndi

Ata vəfat edib, ana himayəsindən məhrum

Baba Məmmədov Faiq Əli oğlu

Ələkli kənd tam orta məktəbi

III sinif

Qərar № 01

29.02.2016

sağlam

45.

Əliyev Yusif  Əyyub oğlu

09.12.2008

Şərur rayon

Arbatan kəndi

Ata vəfat edib ana himayəsindən məhrum

Nənə-Əliyeva Sidiqə İsa qızı

Arbatan kənd tam orta məktəb

IV sinif

Qərar № 09

16.05.2016

sağlam

46.

Əliyeva Zümral Əyyub qızı

20.07.2007

Şərur rayon

Arbatan kəndi

Ata vəfat edib ana himayəsindən məhrum

Nənə-Əliyeva Sidiqə İsa qızı

Arbatan kənd tam orta məktəbi

VI sinif

Qərar № 09

16.05.2016

sağlam

47.

Vəliyev Ümid Murad oğlu

20.05.2009

Şərur rayon

Axaməd kəndi

Valideyn himayəsindən məhrum

Nənə-Ağayeva Leylan Bəhman qızı

Axaməd kənd tam orta məktəbi

VI sinif

Qərar № 16

19.07.2016

sağlam

48.

Yusifov Nizami  Elvin oğlu

21.11.2006

Şərur şəhəri M.Müşfiq  küçəsi bina 9, mənzil 3

Ana vəfat edib ata himayəsindən məhrum

Baba -İsmayılov İlqar Əli oğlu

Şərur şəhər 2 №-li tam orta məktəb

V sinif

Qərar № 21

09.09.2016

sağlam

49.

Yusifov Emin Elvin oğlu

06.10.2008

Şərur şəhəri M.Müşfiq  küçəsi bina 9, mənzil 3

Ana vəfat edib ata himayəsindən məhrum

Baba- İsmayılov İlqar Əli oğlu

Şərur şəhər 2 №-li tam orta məktəb

VII sinif

Qərar № 21

09.09.2016

sağlam

50.

Məmmədov Mustafa Vəli oğlu

21.03.2012

Şərur rayon Oğlanqala kəndi

552-56-18

Ana vəfat edib ata himayəsindən məhrum

Nənə -Məmmədova Mətanət Nəcəf qızı

Oğlanqala kənd tam orta məktəbi

II sinif

Qərar № 24

14.10.2016

sağlam

51.

Məmmədov Vüsal Vəli oğlu

16.06.2007

Şərur rayon Oğlanqala kəndi  552-56-18

Ana vəfat edib ata himayəsindən məhrum

Nənə -Məmmədova Mətanət Nəcəf qızı

Oğlanqala kənd tam orta məktəbi

VII sinif

Qərar № 24

14.10.2016

sağlam

52.

Həsənli Aynur Abbas qızı

09.09.2008

Sədərək rayon Sədərək kəndi

Ata vəfat edib ana himayəsindən məhrum

Bibi-Həsənova Narxanım İsabala qız

Sədərək kənd 1 №-li tam orta məktəb

V sinif

Sər. № 18

20.07.2016

sağlam

 

53.

Hüseynov Hüseyn Etibar oğlu

29.05.2003

Naxçıvan şəhər Ə.Qəmküsar  küçəsi 2/4

Hər iki valideyni vəfat edib

Dayı –Əliyev Allahverdi Həsən oğlu

Ordubad şəhər M.Füzuli adına tam orta İnternat Məktəbi

XI sinif

Sər. № 70

30.06.2017

sağlam

54.

Hüseynov Bəxtiyar Etibar oğlu

19.05.2011

Naxçıvan şəhər Ə.Qəmküsar  küçəsi 2/4

Hər iki valideyni vəfat edib

Dayı –Əliyev Allahverdi Həsən oğlu

Bakı şəhər İnternat Məktəb

III sinif

Sər. № 70

30.06.2017

sağlam

55.

Abdullayev Ramil İsrafil oğlu

08.12.2002

Ordubad rayon Dırnıs kəndi

Hər iki valideyni vəfat edib

Qardaşı -Abdullabəyli Yəhya İsrafil oğlu

Dizə kənd tam orta məktəb

XI sinif

Qərar № 01

22.09.2017

sağlam

56.

Ağayeva İntizar Vəfadar qızı

16.04.2003

Culfa şəhər H.Əliyev prospekti ev 27, mənzil 4

Anası vəfat edib, atasında alkaqol qəbulu nəticəsində psixi davranış pozğunluğu yaranıb

Nənə-Fərəcova Xədicə Rəşid qızı

Culfa şəhər 2№-li tam orta məktəb

X sinif

 

 

Sər. № 53

04.10.2017

sağlam

57.

Əliyev Elvin Emin oğlu

11.06.2010

Babək rayon  Nehrəm kəndi

Ana vəfat edib, ata himayəsindən məhrum

Nənəsi-Rzayeva Rübabə İslam  qızı

Nehrəm kənd 2№-li tam orta məktəb

IV sinif

Qərar № 58

06.11.2017

sağlam

58.

İsgəndərov Əli Hüseyn oğlu

14.11.2003

Ordubad  rayon Nüsnüs kəndi

Hər iki valideyni vəfat edib

Bacısı- İsgəndərova Ülkər Hüseyn qızı

Şərur rayon “Fizika-Riyaziyyat Təmayüllü Liseyi” X sinif

Qərar № 01

20.02.2018

sağlam

59.

İsmayılova Ülviyyə Sevindik qızı

04.11.2004

Naxçıvan şəhər Xətai məhəlləsi döngə 18, ev 4

Hər iki valideyni vəfat edib

Nənəsi- Salayeva Səkinə İsmayıl qızı

Naxçıvan şəhər 17 №-li tam orta məktəb

X sinif

Sər. № 28

07.03.2018

sağlam

60.

Əmirov Uran Özcan oğlu

13.05.2005

M.Füzuli adına Ordubad şəhər tam orta İnternat Məktəbi

Valideyn himayəsindən məhrumdur

M.Füzuli adına Ordubad şəhər tam orta İnternat Məktəbi

Ordubad şəhər M.Füzuli adına tam orta İnternat Məktəbi

IX sinif

 

sağlam

61.

Əmirov Ural Özcan oğlu

13.05.2005

M.Füzuli adına Ordubad şəhər tam orta İnternat Məktəbi

Valideyn himayəsindən məhrumdur

M.Füzuli adına Ordubad şəhər tam orta İnternat Məktəbi

Ordubad şəhər M.Füzuli adına tam orta İnternat Məktəbi

IX sinif

 

sağlam

62.

Məmmədov Səmrah Sübhanverdi oğlu

22.07.2004

M.Füzuli adına Ordubad şəhər tam orta İnternat Məktəbi

Hər iki valideyni vəfat edib

M.Füzuli adına Ordubad şəhər tam orta İnternat Məktəbi

Ordubad şəhər M.Füzuli adına tam orta İnternat Məktəbi

X sinif

 

sağlam

63.

İbrahimova Aysel İlqar qızı

22.08.2002

Naxçıvan şəhəri, V.Qasımov küçəsi ev 24

Hər iki valideyni vəfat edib

Bacı-İbrahimova Fidan İlqar qızı

Azərbaycan Dövlət Rəssamlıq Akademiyası I kurs

Sər. №-37

16.02.2016

sağlam

64.

Eminova Cansu Bəniyyədin qızı

12.03.2003

Bakı şəhəri

Hər iki valideyni vəfat edib

Əmisi-Eminov Məhərrəm Ələkbər oğlu

Bakı şəhər E.Məhər-rəmov adına 137 №-li tam orta məktəb

XI sinif

Sər. №-16

13.02.2018

sağlam

65.

Eminov Sinan Bəniyyədin oğlu

06.09.2005

Bakı şəhəri

Hər iki valideyni vəfat edib

Əmisi-Eminov Məhərrəm Ələkbər oğlu

Bakı şəhər E.Məhərrəmov adına 137 №-li tam orta məktəb

VIII sinif

Sər. №-16

13.02.2018

sağlam

66.

Əliyeva Gülnarə İmran qızı

25.05.2000

Şərur rayon Püsyan kəndi

542-80-13

Hər iki valideyni vəfat edib

Əmi- Əliyev İlqar İmran oğlu

“Naxçıvan” Universiteti

III kurs

Sər. №-157

02.04.2002

sağlam

67.

 

Əliyev Murad Amil oğlu

26.11.1997

Şərur rayon K.Seyidov küşəsi 5, ev 18

542-39-45

Ata vəfat edib, ana himayəsindən məhrumdur.

Nənə-Qurbanova Xanım Mehdi qızı

Naxçıvan Dövlət Universiteti

IV kurs

Qərar №-01

19.04.2013

sağlam

68.

Cəlilova Gülüş Cəlil qızı

06.12.2002

Şərur rayon Oğlanqala kəndi

Hər iki valideyni vəfat edib

Xala-Abdullayeva Ayna İsmayıl qızı

Bakı Dövlət Rabitə və Nəqliyyat Texnikomu

II kurs

Qərar №-10

16.05.2016

sağlam

69.

Əmoyev Məhəmməd Əhməd oğlu

21.01.2009

Türkiyə Respublikası

Ana vəfat edib, ata himayəsindən məhrumdur

Nənə-Həsənova Rahilə Qorxmaz qızı

Hazırda təhsil almır

Qərar №-4

12.05.2017

sağlam

70.

Babayev Murad Həsrət oğlu

28.10.2003

Bakı şəhəri

Hər iki valideyni vəfat edib

Əmi-Cabbarov Arif Qəşəm oğlu

Hazırda təhsil almır

Qərar №-4

04.04.2018

sağlam

71.

Rzayeva Mərdanə Mərdan qızı

05.10.2002

Ordubad rayon Aza kəndi

547-46-98

Hər iki valideyni vəfat edib

Əmi-Rzayev Afiyyədin Həsən oğlu

Aza kənd tam orta məktəbi

XI sinfin bitirib

Qərar №-07 24.12.2015

sağlam

72.

Səfərova Nübar Seyfəddin qızı

30.12.2002

Bakı şəhəri

Hər iki valideyni vəfat edib

Dayı-Quliyev Bəşir Müslüm oğlu

Bakı şəhər Mehdiabad qəsəbə 1 №-li tam orta məktəb XI sinif

Qərar №-02 24.09.2018

sağlam

73.

Məhərrəmova Fidan Toğrul qızı

14.03.2018

Naxçıvan şəhəri

20-ci məhəllə ev 41

Ata vəfat edib, ana himayəsindən məhrumdur

Nənə-Yusifova Nubar Məmməd qızı

Azyaşlıdır

Sər. №-76

27.08.2018

sağlam

74.

Kerkud Ümüd Enver oğlu

23.10.2010

Babək rayon Şıxmahmud kəndi

055-469-72-25

Ana vəfat edib, ata himayəsindən məhrumdur

Xalası-Bayramova Fatma Hüseyn qızı

Şıxmahmud kənd tam orta məktəbi

III sinif

Sər. №-11

22.02.2019

sağlam

75.

Həsənov Murad Elnur oğlu

15.08.2004

Şərur rayon İbadulla kəndi

Ata vəfat edib, ana himayəsindən məhrumdur

Baba-Həsənov Ramiz Abbas oğlu

İbadulla kənd tam orta məktəbi X sinif

Qərar №-04

18.03.2019

Sağlam

76.

Məmmədov Əli Azər oğlu

31.10.2007

Naxçıvan şəhəri, N.Naxçıvani döngə 3, ev 13

Ana vəfat edib, ata himayəsindən məhrumdur

Dayısı - Orucov Şövqü Vaqif oğlu

Naxçıvan şəhər 1 №-li tam orta məktəb VII sinif

Qərar №-60

29.08.2019

Sağlamlıq imkanları məhdud

77.

Ramazanova Elnarə Nəsurulla qızı

29.09.2002

Şərur rayon Çərçiboğan kəndi

Hər iki valideyni vəfat edib

Analığı – Kazımova Fatma Kazım qızı

Hazırda təhsil almırlar

Qərar №-09

29.08.2019

sağlam

78.

Ramazanov Elnar Nəsurulla oğlu

29.09.2002

Şərur rayon Çərçiboğan kəndi

Hər iki valideyni vəfat edib

Analığı – Kazımova Fatma Kazım qızı

Hazırda təhsil almırlar

Qərar №-09

29.08.2019

Sağlam
79. Nəsibova Şəbnəm Valeh qızı 08.05.2006 Şərur rayon Dizə kəndi Ata vəfat edib, ana himayəsindən məhrumdur Nənəsi- Nəsibova Telli Həsən qızı Şərur şəhər 1 №-li tam orta məktəb

Qərar №-01

09.01.2020

Sağlam
80. Nəsibov Saleh Valeh oğlu 21.03.2005 Şərur rayon Dizə kəndi Ata vəfat edib, ana himayəsindən məhrumdur Nənəsi- Nəsibova Telli Həsən qızı Şərur şəhər 1 №-li tam orta məktəb

Qərar №-01

09.01.2020

Sağlam
81. Qasımov Kamran Baloğlan oğlu 29.09.2007 Şərur rayon Siyaqut kəndi Hər iki valideyni vəfat edib Xalası- Babayeva Şəhla Hacı qızı

Qərar №-04

30.03.2020

Sağlam
82. Turabova Zərifə Məmməd qızı 04.07.2004 Naxçıvan şəhəri, 54-cü məhəllə, ev 15 Hər iki valideyni vəfat edib Xalası-İsmayılova Ulduz Cəfərsadiq qızı Naxçıvan şəhər 2 №-li tam orta məktəb IX sinif

Sər. №-38

16.04.2020

 

 

83. Turabova Şərmin Məmməd qızı 07.01.2006 Naxçıvan şəhəri, 54-cü məhəllə, ev 15 Hər iki valideyni vəfat edib Xalası-İsmayılova Ulduz Cəfərsadıq qızı Naxçıvan şəhər 2 №-li tam orta məktəb VIII sinif

Sər. №-38

16.04.2020

84. Babayev Nihad Tapdıq oğlu

22.11.2003

Babək rayonu, Nəzərabad kəndi Ana vəfat edib, ata himayəsindən məhrumdur Nənəsi-Təhməzova Zinyət Yusifəli qızı Naxçıvan şəhər 8 №-li tam orta məktəb XI sinif

Sər. №-51

04.06.2020

85. Ak İnci Cəmil qızı 02.08.2004 Naxçıvan şəhəri, Tumbul kəndi Ata vəfat edib, ana himayəsindən məhrumdur Nənəsi-Məmmədova Səmayə Səməd qızı Naxçıvan şəhər 13 №-li tam orta məktəb X sinif

Sər. №-58

11.06.2020

Joomla 1.5